Logo

 

spacer


spacer

Schools in Croatia

Croatia High Schools

You can comment on schools below at CroatiaTo.com (Croatia Business Directory).

spacer

Croatia is a country located in South Central Europe and for several centuries it's schools have been regarded as quality educational institutions.

School Listing

This school listing provides several data points on over four hundred schools in all areas of Croatia. The following data ponts are available: County, Croatian Ministry of Education (AKA Department of Education) School Code, School Name, City, Postal Address, Postal Code, PO Box, Telephone Area Code, Main Phone, Office of the Secretary Phone, Administrator Phone, Alternative Phone, Fax Number, Email , Alternate Email.

The Master School Directory

Please locate the school of your interest in the list below and click the underlined link:

CENTAR ZA ODGOJ, OBRAZOVANJE I OSPOSOBLJAVANJE DJECE I MLADEŽI DUBRAVA
CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE DJECE I MLADEŽI KARLOVAC
CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE RIJEKA
CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE SLAVA RAŠKAJ ZAGREB
CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE "VINKO BEK" ZAGREB
ĐACKI DOM DUBROVNIK
ĐACKI DOM POŽEGA
DOM UCENIKA "ANTUN GUSTAV MATOŠ" ZAGREB
DOM UCENIKA SREDNJE ŠKOLE BJELOVAR
DOM UCENIKA SUŠAK
DOM UCENIKA VUKOVAR
DRUGA EKONOMSKA ŠKOLA ZAGREB
DRUGA OPCA PRIVATNA GIMNAZIJA ZAGREB
DRUGA SREDNJA ŠKOLA BELI MANASTIR
DRUGA SREDNJA ŠKOLA VUKOVAR
DRVODJELSKA ŠKOLA ZAGREB
DRVODJELSKA TEHNICKA ŠKOLA VINKOVCI
EKONOMSKA, TRGOVACKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA SAMOBOR
EKONOMSKA, UPRAVNO-BIROTEHNICKA I TRGOVACKA ŠKOLA ŠIBENIK
EKONOMSKA I BIROTEHNICKA ŠKOLA BJELOVAR
EKONOMSKA I TRGOVACKA ŠKOLA CAKOVEC
EKONOMSKA I TRGOVACKA ŠKOLA DUBROVNIK
EKONOMSKA I TRGOVACKA ŠKOLA IVANA DOMCA VINKOVCI
EKONOMSKA I UPRAVNA ŠKOLA OSIJEK
EKONOMSKA ŠKOLA IMOTSKI
EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVICA RIJEKA
EKONOMSKA ŠKOLA POŽEGA
EKONOMSKA ŠKOLA PULA
EKONOMSKA ŠKOLA SISAK
EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA
EKONOMSKO-BIROTEHNICKA I TRGOVACKA ŠKOLA ZADAR
EKONOMSKO-BIROTEHNICKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD
EKONOMSKO-BIROTEHNICKA ŠKOLA SPLIT
EKONOMSKO-TURISTICKA ŠKOLA KARLOVAC
ELEKTROINDUSTRIJSKA I OBRTNICKA ŠKOLA RIJEKA
ELEKTROSTROJARSKA OBRTNICKA ŠKOLA ZAGREB
ELEKTROSTROJARSKA ŠKOLA VARAŽDIN
ELEKTROTEHNICKA I PROMETNA ŠKOLA OSIJEK
ELEKTROTEHNICKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA
ELEKTROTEHNICKA ŠKOLA RIJEKA
ELEKTROTEHNICKA ŠKOLA SPLIT
ELEKTROTEHNICKA ŠKOLA ZAGREB
FRANJEVACKA KLASICNA GIMNAZIJA SINJ
GAUDEAMUS PRVA PRIVATNA SREDNJA ŠKOLA U OSIJEKU S PRAVOM JAVNOSTI
GEODETSKA TEHNICKA ŠKOLA ZAGREB
GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVICICA RIJEKA
GIMNAZIJA "ANTUN GUSTAV MATOŠ" SAMOBOR
GIMNAZIJA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA ĐAKOVO
GIMNAZIJA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA ZABOK
GIMNAZIJA ANTUNA VRANCICA ŠIBENIK
GIMNAZIJA BELI MANASTIR
GIMNAZIJA BERNARDINA FRANKOPANA OGULIN
GIMNAZIJA BJELOVAR
GIMNAZIJA CAKOVEC
GIMNAZIJA DARUVAR
GIMNAZIJA DINKA ŠIMUNOVICA SINJ
GIMNAZIJA DR. IVANA KRANJCEVA ĐURĐEVAC
GIMNAZIJA DR. MATE UJEVICA IMOTSKI
GIMNAZIJA DUBROVNIK
GIMNAZIJA EUGENA KUMICICA OPATIJA
GIMNAZIJA "FRAN GALOVIC" KOPRIVNICA
GIMNAZIJA FRANJE PETRICA ZADAR
GIMNAZIJA GOSPIC
GIMNAZIJA I EKONOMSKA ŠKOLA BENEDIKTA KOTRULJEVICA ZAGREB
GIMNAZIJA I STRUKOVNA ŠKOLA JURJA DOBRILE PAZIN
GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVECKOGA KRIŽEVCI
GIMNAZIJA JURJA BARAKOVICA ZADAR
GIMNAZIJA KARLOVAC
GIMNAZIJA LUCIJANA VRANJANINA ZAGREB
GIMNAZIJA "MATIJA MESIC" SLAVONSKI BROD
GIMNAZIJA MATIJE ANTUNA RELJKOVICA VINKOVCI
GIMNAZIJA METKOVIC
GIMNAZIJA NOVA GRADIŠKA
GIMNAZIJA PETRA PRERADOVICA VIROVITICA
GIMNAZIJA POŽEGA
GIMNAZIJA PULA
GIMNAZIJA SISAK
GIMNAZIJA TITUŠA BREZOVACKOG ZAGREB
GIMNAZIJA VARAŽDIN
GIMNAZIJA VELIKA GORICA
GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA ZADAR
GIMNAZIJA VUKOVAR
GIMNAZIJA ŽUPANJA
GIMNAZIJSKI KOLEGIJ KRALJICE JELENE SPLIT
GLAZBENA ŠKOLA ALBERTA ŠTRIGE KRIŽEVCI
GLAZBENA ŠKOLA BLAGOJA BERSE ZADAR
GLAZBENA ŠKOLA BLAGOJE BERSE ZAGREB
GLAZBENA ŠKOLA "FERDO LIVADIC" SAMOBOR
GLAZBENA ŠKOLA FRANA LHOTKE
GLAZBENA ŠKOLA FRANJE KUHACA OSIJEK
GLAZBENA ŠKOLA IVANA LUKACICA ŠIBENIK
GLAZBENA ŠKOLA IVANA MATETICA-RONJGOVA PULA
GLAZBENA ŠKOLA IVANA MATETICA RONJGOVA RIJEKA
GLAZBENA ŠKOLA JOSIPA HATZEA SPLIT
GLAZBENA ŠKOLA KARLOVAC
GLAZBENA ŠKOLA NOVSKA
GLAZBENA ŠKOLA PAVLA MARKOVCA ZAGREB
GLAZBENA ŠKOLA POŽEGA
GLAZBENA ŠKOLA VARAŽDIN
GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR
GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG ZAGREB
GLAZBENA ŠKOLA ZLATKA BALOKOVICA ZAGREB
GLAZBENO UCILIŠTE ELLY BAŠIC ZAGREB
GORNJOGRADSKA GIMNAZIJA ZAGREB
GOSPODARSKA ŠKOLA BUJE
GOSPODARSKA ŠKOLA CAKOVEC
GOSPODARSKA ŠKOLA VARAŽDIN
GRADITELJSKA -GEODETSKA TEHNICKA ŠKOLA SPLIT
GRADITELJSKA I POLJOPRIVREDNA TEHNICKA ŠKOLA RIJEKA
GRADITELJSKA OBRTNICKA I GRAFICKA ŠKOLA SPLIT
GRADITELJSKA ŠKOLA CAKOVEC
GRADITELJSKA ŠKOLA ZA INDUSTRIJU I OBRT RIJEKA
GRADITELJSKA TEHNICKA ŠKOLA ZAGREB
GRADITELJSKO-GEODETSKA ŠKOLA OSIJEK
GRAFICKA ŠKOLA U ZAGREBU
HOTELIJERSKO-TURISTICKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA ZADAR
HOTELIJERSKO-TURISTICKA ŠKOLA OPATIJA
HOTELJERSKO TURISTICKA ŠKOLA U ZAGREBU
I. GIMNAZIJA OSIJEK
I. GIMNAZIJA SPLIT
I. GIMNAZIJA ZAGREB
II. GIMNAZIJA OSIJEK
II. GIMNAZIJA SPLIT
II. GIMNAZIJA ZAGREB
III. GIMNAZIJA OSIJEK
III. GIMNAZIJA SPLIT
III. GIMNAZIJA ZAGREB
INDUSTRIJSKA ŠKOLA SPLIT
INDUSTRIJSKA STROJARSKA ŠKOLA ZAGREB
INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA NOVA GRADIŠKA
INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA PULA
INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA ŠIBENIK
INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA SILVIJA STRAHIMIRA KRANJCEVICA VINKOVCI
INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA SISAK
INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD
INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA VICE VLATKOVICA ZADAR
INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA VIROVITICA
ISUSOVACKA KLASICNA GIMNAZIJA S PRAVOM JAVNOSTI U OSIJEKU
IV. GIMNAZIJA "MARKO MARULIC" SPLIT
IV. GIMNAZIJA ZAGREB
IX. GIMNAZIJA ZAGREB
JEZICNA GIMNAZIJA SOVA ZAGREB
KEMIJSKA I GEOLOŠKA TEHNICKA ŠKOLA ZAGREB
KEMIJSKA ŠKOLA ZADAR
KEMIJSKO-GRAFICKA ŠKOLA RIJEKA
KLASICNA GIMNAZIJA I KOLEGIJ FRA MARIJANA LANOSOVICA SLAVONSKI BROD
KLASICNA GIMNAZIJA "RUĐER BOŠKOVIC" DUBROVNIK
KLASICNA GIMNAZIJA ZAGREB
KLESARSKA ŠKOLA PUCIŠCA
LINIGRA - PRIVATNA ŠKOLA ZAGREB
MEDICINSKA I KEMIJSKA ŠKOLA ŠIBENIK
MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANICA ZADAR
MEDICINSKA ŠKOLA BJELOVAR
MEDICINSKA ŠKOLA DUBROVNIK
MEDICINSKA ŠKOLA KARLOVAC
MEDICINSKA ŠKOLA OSIJEK
MEDICINSKA ŠKOLA PULA
MEDICINSKA ŠKOLA U RIJECI
MEDICINSKA ŠKOLA VARAŽDIN
MJEŠOVITA INDUSTRIJSKO-OBRTNICKA ŠKOLA KARLOVAC
NADBISKUPIJSKA KLASICNA GIMNAZIJA "DON FRANE BULIC" SPLIT
NADBISKUPSKA KLASICNA GIMNAZIJA ZADAR
NADBISKUPSKA KLASICNA GIMNAZIJA ZAGREB
OBRTNA TEHNICKA ŠKOLA SPLIT
OBRTNICKA I INDUSTRIJSKA GRADITELJSKA ŠKOLA ZAGREB
OBRTNICKA I TEHNICKA ŠKOLA OGULIN
OBRTNICKA ŠKOLA ANTUNA HORVATA ĐAKOVO
OBRTNICKA ŠKOLA BJELOVAR
OBRTNICKA ŠKOLA DUBROVNIK
OBRTNICKA ŠKOLA GOJKA MATULINE ZADAR
OBRTNICKA ŠKOLA KOPRIVNICA
OBRTNICKA ŠKOLA OPATIJA
OBRTNICKA ŠKOLA OSIJEK
OBRTNICKA ŠKOLA POŽEGA
OBRTNICKA ŠKOLA SISAK
OBRTNICKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD
OBRTNICKA ŠKOLA SPLIT
OBRTNICKA ŠKOLA ZA OSOBNE USLUGE ZAGREB
OBRTNICKO - INDUSTRIJSKA ŠKOLA ŽUPANJA
OBRTNICKO-INDUSTRIJSKA ŠKOLA IMOTSKI
OPCA GIMNAZIJA KAPITOL ZAGREB
PAZINSKI KOLEGIJ - KLASICNA GIMNAZIJA
POLJOPRIVREDNA I VETERINARSKA ŠKOLA "ARBORETUM OPEKA" VINICA
POLJOPRIVREDNA I VETERINARSKA ŠKOLA OSIJEK
POLJOPRIVREDNA ŠKOLA ZAGREB
POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENA ŠKOLA POŽEGA
POLJOPRIVREDNO ŠUMARSKA ŠKOLA VINKOVCI
POMORSKA ŠKOLA BAKAR
POMORSKA ŠKOLA SPLIT
POMORSKA ŠKOLA ZADAR
POMORSKO-TEHNICKA ŠKOLA DUBROVNIK
POŠTANSKA I TELEKOMUNIKACIJSKA ŠKOLA ZAGREB
PREHRAMBENO-TEHNOLOŠKA ŠKOLA ZAGREB
PRIRODOSLOVNA TEHNICKA ŠKOLA SPLIT
PRIVATNA EKONOMSKO-INFORMATICKA ŠKOLA ZAGREB
PRIVATNA GIMNAZIJA "DR. CASL" ZAGREB
PRIVATNA GIMNAZIJA JURJA DOBRILE PULA
PRIVATNA GIMNAZIJA "VESTIBUL" ZAGREB
PRIVATNA JEZICNA GIMNAZIJA "PITAGORA" SPLIT
PRIVATNA JEZICNO-INFORMATICKA GIMNAZIJA "SVIJET" ZAGREB
PRIVATNA KLASICNA GIMNAZIJA ZAGREB
PRIVATNA SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA "INOVA" ZAGREB
PRIVATNA SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA "KATARINA ZRINSKI" ZAGREB
PRIVATNA SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA "KNEZ MALDUH" SPLIT
PRIVATNA SREDNJA ŠKOLA VARAŽDIN
PRIVATNA UMJETNICKA GIMNAZIJA ZAGREB
PROMETNA ŠKOLA RIJEKA
PROMETNO-TEHNICKA ŠKOLA ŠIBENIK
PROSVJETNO-KULTURNI CENTAR MAĐARA U RH OSIJEK
PRVA EKONOMSKA ŠKOLA ZAGREB
PRVA PRIVATNA EKONOMSKA ŠKOLA POŽEGA
PRVA PRIVATNA GIMNAZIJA U VARAŽDINU
PRVA PRIVATNA GIMNAZIJA ZAGREB
PRVA PRIVATNA ŠKOLA ZA OSOBNE USLUGE ZAGREB
PRVA RIJECKA HRVATSKA GIMNAZIJA
PRVA SREDNJA ŠKOLA BELI MANASTIR
PRVA SREDNJA ŠKOLA VUKOVAR
PRVA SUŠACKA HRVATSKA GIMNAZIJA U RIJECI
PRVA TEHNICKA ŠKOLA TESLA ZAGREB
RUDARSKA I KEMIJSKA ŠKOLA VARAŽDIN
SALEZIJANSKA KLASICNA GIMNAZIJA RIJEKA
ŠKOLA LIKOVNIH UMJETNOSTI SPLIT
ŠKOLA PRIMJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA ZAGREB
ŠKOLA PRIMJENJENIH UMJETNOSTI I DIZAJNA PULA
ŠKOLA SUVREMENOG PLESA ANE MALETIC ZAGREB
ŠKOLA ZA CESTOVNI PROMET ZAGREB
ŠKOLA ZA DIZAJN, TEKSTIL I ODJECU VARAŽDIN
ŠKOLA ZA KLASICNI BALET ZAGREB
ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE MLINARSKA ZAGREB
ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE VINOGRADSKA ZAGREB
ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE VRAPCE ZAGREB
ŠKOLA ZA MONTAŽU INSTALACIJA I METALNIH KONSTRUKCIJA ZAGREB
ŠKOLA ZA OBRTNICKA ZANIMANJA ŠIBENIK
ŠKOLA ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE PULA
ŠKOLA ZA OSPOSOBLJAVANJE I OBRAZOVANJE "VINKO BEK" OSIJEK
ŠKOLA ZA PRIMALJE ZAGREB
ŠKOLA ZA PRIMJENJENU UMJETNOST RIJEKA
ŠKOLA ZA TEKSTIL, DIZAJN I PRIMIJENJENE UMJETNOSTI OSIJEK
ŠKOLA ZA TEKSTIL, DIZAJN I PRIMJENJENU UMJETNOST ZADAR
ŠKOLA ZA TEKSTIL, KOŽU I DIZAJN ZAGREB
ŠKOLA ZA TURIZAM, UGOSTITELJSTVO I TRGOVINU PULA
ŠPORTSKA GIMNAZIJA ZAGREB
SREDNJA GLAZBENA ŠKOLA "MIRKOVIC" LOVRAN
SREDNJA GOSPODARSKA ŠKOLA KRIŽEVCI
SREDNJA GOSPODARSKA ŠKOLA SPLIT
SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD
SREDNJA POLJOPRIVREDNA I TEHNICKA ŠKOLA OPUZEN
SREDNJA ŠKOLA - CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE ZAGREB
SREDNJA ŠKOLA AMBROZA HARACICA MALI LOŠINJ
SREDNJA ŠKOLA "ANTUN MATIJAŠEVIC-KARAMANEO" VIS
SREDNJA ŠKOLA "AUGUST ŠENOA" GAREŠNICA
SREDNJA ŠKOLA BAN JOSIP JELACIC ZAPREŠIC
SREDNJA ŠKOLA BARTOLA KAŠICA GRUBIŠNO POLJE
SREDNJA ŠKOLA BARTULA KAŠICA PAG
SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVCINA
SREDNJA ŠKOLA BIOGRAD NA MORU
SREDNJA ŠKOLA BLATO
SREDNJA ŠKOLA "BOL" BOL
SREDNJA ŠKOLA "BRAC" SUPETAR
SREDNJA ŠKOLA "BRACA RADIC" KAŠTEL ŠTAFILIC-NEHAJ
SREDNJA ŠKOLA BUZET
SREDNJA ŠKOLA CAZMA
SREDNJA ŠKOLA DALJ
SREDNJA ŠKOLA DARUVAR
SREDNJA ŠKOLA DELNICE
SREDNJA ŠKOLA DOKTORA ANTUNA BARCA CRIKVENICA
SREDNJA ŠKOLA DONJI MIHOLJAC
SREDNJA ŠKOLA DRAGUTINA STRAŽIMIRA SVETI IVAN ZELINA
SREDNJA ŠKOLA DUGA RESA
SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO
SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KACICA MIOŠICA MAKARSKA
SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KACICA MIOŠICA PLOCE
SREDNJA ŠKOLA GLINA
SREDNJA ŠKOLA GRACAC
SREDNJA ŠKOLA "HRVATSKI KRALJ ZVONIMIR" KRK
SREDNJA ŠKOLA HVAR
SREDNJA ŠKOLA ILOK
SREDNJA ŠKOLA ISIDORA KRŠNJAVOGA NAŠICE
SREDNJA ŠKOLA "IVAN SELJANEC" KRIŽEVCI
SREDNJA ŠKOLA "IVAN ŠVEAR" IVANIC GRAD
SREDNJA ŠKOLA IVANA LUCICA TROGIR
SREDNJA ŠKOLA IVANA MEŠTROVICA DRNIŠ
SREDNJA ŠKOLA IVANA TRNSKOGA
SREDNJA ŠKOLA IVANEC
SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO
SREDNJA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA ĐURĐENOVAC
SREDNJA ŠKOLA "JURE KAŠTELAN" OMIŠ
SREDNJA ŠKOLA KNEZA BRANIMIRA BENKOVAC
SREDNJA ŠKOLA KONJŠCINA
SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA
SREDNJA ŠKOLA KORCULA
SREDNJA ŠKOLA KRALJA ZVONIMIRA KNIN
SREDNJA ŠKOLA KRAPINA
SREDNJA ŠKOLA "LEONARDO DA VINCI" BUJE
SREDNJA ŠKOLA "MANERO" VIŠNJAN (s pravom javnosti)
SREDNJA ŠKOLA MARKA MARULICA SLATINA
SREDNJA ŠKOLA MARKANTUNA DE DOMINISA RAB
SREDNJA ŠKOLA MATE BALOTE POREC
SREDNJA ŠKOLA MATE BLAŽINE LABIN
SREDNJA ŠKOLA MATIJE ANTUNA RELJKOVICA SLAVONSKI BROD
SREDNJA ŠKOLA METKOVIC
SREDNJA ŠKOLA NOVSKA
SREDNJA ŠKOLA OBROVAC
SREDNJA ŠKOLA OROSLAVJE
SREDNJA ŠKOLA OTOCAC
SREDNJA ŠKOLA PAKRAC
SREDNJA ŠKOLA PAVLA RITTERA VITEZOVICA U SENJU
SREDNJA ŠKOLA PETRINJA
SREDNJA ŠKOLA PITOMACA
SREDNJA ŠKOLA PREGRADA
SREDNJA ŠKOLA PRELOG
SREDNJA ŠKOLA SESVETE
SREDNJA ŠKOLA SLUNJ
SREDNJA ŠKOLA STANKA OŽANICA ZADAR
SREDNJA ŠKOLA "STJEPAN IVŠIC" ORAHOVICA
SREDNJA ŠKOLA "TIN UJEVIC" VRGORAC
SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVICA KUTINA
SREDNJA ŠKOLA TOPUSKO
SREDNJA ŠKOLA U MARUŠEVCU
SREDNJA ŠKOLA VALPOVO
SREDNJA ŠKOLA VELA LUKA
SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC
SREDNJA ŠKOLA "VLADIMIR GORTAN" BUJE
SREDNJA ŠKOLA "VLADIMIR NAZOR" CABAR
SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC
SREDNJA ŠKOLA ZABOK
SREDNJA ŠKOLA ZLATAR
SREDNJA ŠKOLA ZVANE CRNJE ROVINJ
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELACICA SINJ
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA "BLAŽ JURJEV TROGIRANIN" TROGIR
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA BRACE RADICA ĐAKOVO
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA ESTETIC UVEMA ZAGREB
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA MAKARSKA
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA SAMOBOR
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA VARAŽDIN
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA VELIKA GORICA
SREDNJA TALIJANSKA ŠKOLA RIJEKA
SREDNJA TEHNICKA PROMETNA ŠKOLA SPLIT
SREDNJA ZUBOTEHNICKA ŠKOLA - DENTAL CENTAR MARUŠIC SPLIT
SREDNJOŠKOLSKI ĐACKI DOM OSIJEK
SREDNJOŠKOLSKI ĐACKI DOM ZADAR
STROJARSKA I PROMETNA ŠKOLA VARAŽDIN
STROJARSKA ŠKOLA ZA INDUSTRIJSKA I OBRTNICKA ZANIMANJA RIJEKA
STROJARSKA TEHNICKA ŠKOLA FAUSTA VRANCICA ZAGREB
STROJARSKA TEHNICKA ŠKOLA FRANA BOŠNJAKOVICA ZAGREB
STROJARSKA TEHNICKA ŠKOLA OSIJEK
STROJARSKO BRODOGRAĐEVNA ŠKOLA ZA INDUSTRIJSKA I OBRTNICKA ZANIMANJA RIJEKA
STRUKOVNA ŠKOLA ĐURĐEVAC
STRUKOVNA ŠKOLA EUGENA KUMICICA ROVINJ
STRUKOVNA ŠKOLA GOSPIC
STRUKOVNA ŠKOLA PULA
STRUKOVNA ŠKOLA VIROVITICA
STRUKOVNO I UMJETNICKO UCILIŠTE ZABOK
ŠUMARSKA I DRVODJELJSKA ŠKOLA KARLOVAC
TALIJANSKA SREDNJA ŠKOLA PULA
TALIJANSKA SREDNJA ŠKOLA ROVINJ
TEHNICKA, INDUSTRIJSKA I OBRTNICKA ŠKOLA CAKOVEC
TEHNICKA I INDUSTRIJSKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVICA SINJ
TEHNICKA ŠKOLA BJELOVAR
TEHNICKA ŠKOLA DARUVAR
TEHNICKA ŠKOLA KARLOVAC
TEHNICKA ŠKOLA KUTINA
TEHNICKA ŠKOLA POŽEGA
TEHNICKA ŠKOLA PULA
TEHNICKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVICA VINKOVCI
TEHNICKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVICA ZAGREB
TEHNICKA ŠKOLA ŠIBENIK
TEHNICKA ŠKOLA SISAK
TEHNICKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD
TEHNICKA ŠKOLA SPLIT
TEHNICKA ŠKOLA U IMOTSKOM
TEHNICKA ŠKOLA VIROVITICA
TEHNICKA ŠKOLA ZA STROJARSTVO I BRODOGRADNJU RIJEKA
TEHNICKA ŠKOLA ZADAR
TEHNICKA ŠKOLA ŽUPANJA
TEHNOLOŠKA ŠKOLA "RUĐER BOŠKOVIC" OSIJEK
TEHNOLOŠKO-KEMIJSKA ŠKOLA KARLOVAC
TRECA EKONOMSKA ŠKOLA ZAGREB
TRECA SREDNJA ŠKOLA VUKOVAR
TRGOVACKA I TEKSTILNA ŠKOLA U RIJECI
TRGOVACKA ŠKOLA BJELOVAR
TRGOVACKA ŠKOLA OSIJEK
TRGOVACKA ŠKOLA SPLIT
TRGOVACKA ŠKOLA ZAGREB
TRGOVACKO-UGOSTITELJSKA ŠKOLA KARLOVAC
TURISTICA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK
TURISTICKO - UGOSTITELJSKA ŠKOLA ANTONA ŠTIFANICA POREC
TURISTICKO-UGOSTITELJSKA ŠKOLA ŠIBENIK
TURISTICKO-UGOSTITELJSKA ŠKOLA SPLIT
UCENICKI DOM - HRVATSKI UCITELJSKI KONVIKT ZAGREB
UCENICKI DOM - KUTINA
UCENICKI DOM - VIROVITICA
UCENICKI DOM ANTE BRUNE BUŠICA ZAGREB
UCENICKI DOM DORE PEJACEVIC ZAGREB
UCENICKI DOM FRANJE BUCARA ZAGREB
UCENICKI DOM GRADITELJSKA STRUKA ZAGREB
UCENICKI DOM HRVATSKOGA RADIŠE OSIJEK
UCENICKI DOM IVANA MAŽURANICA ZAGREB
UCENICKI DOM IVANIC GRAD
UCENICKI DOM KARLOVAC
UCENICKI DOM KRIŽEVCI
UCENICKI DOM LOVRAN
UCENICKI DOM LUKE BOTICA ZAGREB
UCENICKI DOM MAKSIMIR ZAGREB
UCENICKI DOM MARIJE JAMBRIŠAK ZAGREB
UCENICKI DOM OGULIN
UCENICKI DOM "PODMURVICE" RIJEKA
UCENICKI DOM PULA
UCENICKI DOM SELSKA ZAGREB
UCENICKI DOM SPLIT
UCENICKI DOM SREDNJIH ŠKOLA RIJEKA
UCENICKI DOM TIN UJEVIC ZAGREB
UCENICKI DOM VARAŽDIN
UGOSTITELJSKA I PREHRAMBENA ŠKOLA BJELOVAR
UGOSTITELJSKA ŠKOLA OPATIJA
UGOSTITELJSKO -TURISTICKA ŠKOLA OSIJEK
UGOSTITELJSKO-TURISTICKA ŠKOLA PLITVICKA JEZERA U KORENICI
UGOSTITELJSKO-TURISTICKO UCILIŠTE ZAGREB
UMJETNICKA ŠKOLA FRANJE LUCICA VELIKA GORICA
UMJETNICKA ŠKOLA LUKE SORKOCEVICA DUBROVNIK
UPRAVNA I BIROTEHNICKA ŠKOLA ZAGREB
V. GIMNAZIJA "VLADIMIR NAZOR" SPLIT
V. GIMNAZIJA ZAGREB
VETERINARSKA ŠKOLA ZAGREB
VII. GIMNAZIJA ZAGREB
X. GIMNAZIJA ZAGREB
XI. GIMNAZIJA ZAGREB
XII. GIMNAZIJA ZAGREB
XIII. GIMNAZIJA ZAGREB
XV. GIMNAZIJA ZAGREB
XVI. GIMNAZIJA ZAGREB
XVIII. GIMNAZIJA ZAGREB
ZADARSKA PRIVATNA GIMNAZIJA
ZAGREBACKA MEDRESA "DR. AHMED SMAJLOVIC" ZAGREB
ZAGREBACKA UMJETNICKA GIMNAZIJA ZAGREB
ZDRAVSTVENA I VETERINARSKA ŠKOLA DR.ANDRIJE ŠTAMPARA VINKOVCI
ZDRAVSTVENA ŠKOLA SPLIT
ZDRAVSTVENO UCILIŠTE ZAGREB
ŽELJEZNICKA TEHNICKA ŠKOLA MORAVICE
ŽELJEZNICKA TEHNICKA ŠKOLA ZAGREB
ŽENSKA OPCA GIMNAZIJA DRUŽBE SESTARA MILOSRDNICA ZAGREB
ŽENSKI ĐACKI DOM DUBROVNIK
ŽENSKI ĐACKI DOM SPLIT
ŽENSKI UCENICKI DOM SVETE MARIJE KRUCIFIKSE DUBROVNIK
ZRAKOPLOVNA TEHNICKA ŠKOLA RUDOLFA PEREŠINA VELIKA GORICA

Zupa ZupaCode SchoolCode Filename SchoolName City Address Zip PO AreaCode MainPhone SecPhone SecDirector OtherPhone Fax Email AlternateEmail

spacer
Igman.com Home | Contact | High Schools in Croatia | Copyright

 

©2006 Igman.com